ZBIÓRKA WIELKOGABARYTÓW W GMINIE SANOK

W dniach od  1 do 5 kwietnia 2019 roku, przeprowadzona zostanie zbiórka odpadów wielkogabarytowych (szafy, wersalki, stoły, krzesła, fotele), opony (wyłącznie z samochodów osobowych) oraz  elektro-śmieci (zużyte urządzenia RTV i AGD) z terenu Gminy Sanok.

 

 

 

 

Odpady z poszczególnych miejscowości zostaną odebrane w następującym porządku:

29 MARCA (PIĄTEK)  – Niebieszczany, Prusiek, Sanoczek, Markowce

2  KWIETNIA   – Dobra, Łodzina, Hłomcza, Mrzygłód, Tyrawa Solna,

                                        Dębna, Międzybrodzie, Trepcza

3  KWIETNIA   – Kostarowce , Strachocina, Pisarowce, Jędruszkowce,

                                        Czerteż, Zabłotce

4  KWIETNIA   – Płowce, Stróże Małe, Stróże Wielkie, Wujskie, Załuż,

                                        Bykowce, Liszna

5  KWIETNIA   – Lalin, Pakoszówka, Raczkowa, Falejówka,

                                       Srogów Dolny, Srogów Górny, Jurowce

Odpady elektryczne i elektroniczne odbierane będą bezpośrednio z gospodarstw domowych po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym bądź osobistym w Urzędzie Gminy Sanok ul. Kościuszki 23 (tel. 134656588, pokój 503, V piętro) najpóźniej do dnia  poprzedzającego wywóz z danej miejscowości.

Pozostałe odpady wielkogabarytowe odbierane będą w poszczególnych miejscowościach z miejsc wskazanych w harmonogramie.

Harmonogramy miejsc zbiórek odpadów wielkogabarytowych dostępne są na tablicach ogłoszeń w poszczególnych miejscowościach oraz na stronie internetowej http://odpady.gminasanok.pl/harmonogram/harmonogram-odbioru-odpadow-wielkogabarytowych/