Złota baletka 2017

W miniony czwartek, 26 października 2017r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Pakoszówce, odbył się IX Gminny Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ Złota Baletka”. W przeglądzie uczestniczyły zespoły taneczne reprezentujące przedszkola i szkoły z tereny Gminy Wiejskiej Sanok.

Na scenie zaprezentowały się  przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Pakoszówce, uczniowie ze szkół podstawowych z Czerteża, Dobrej, Kostarowiec, Mrzygłodu, Pakoszówki, Prusieka, Strachociny, Srogowa Górnego, Trepczy. Na przeglądzie nie mogło zabraknąć  mażoretek. Zatańczyły dwie formacje: Kadetki IMPULS, Juniorki MINI  IMPULS. Wszystkich zebranych solowym występem zachwyciła Julia Wójtowicz ze Szkoły Podstawowej w Kostarowcach.

Na zakończenie przeglądu, wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk pani Anny Hałas- Wójta Gminy Sanok , maskotki zaś przedszkole i szkoły – pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Impreza była okazją do wspólnej zabawy oraz popularyzacji zespołowych form tanecznych.