Zmiana sposobu wypłaty zwrotu podatku akcyzowego

INFORMACJA

DOTYCZĄCA ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO DLA ROLNIKÓW, KTÓRZY ZADEKLAROWALI WYPŁATĘ ZWROTU PODATKU  W FORMIE GOTÓWKI W KASIE URZĘDU

 

Działając na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 10 marca 2006 r. o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2188) osoby, które w złożonym wniosku o zwrot podatku akcyzowego zadeklarowały wypłatę w kasie Urzędu Gminy Sanok proszone są o wskazanie numeru rachunku bankowego, na który zostanie przekazany zwrot.

Z uwagi na wprowadzony stan epidemii kasa Urzędu Gminy Sanok jest nieczynna do odwołania. W związku z obecną sytuacją oraz zbliżającym się terminem wypłat zwrotu podatku akcyzowego proszę o wypełnienie poniższego formularza w terminie do 24 kwietnia 2020 r.

Wypełniony wniosek można przesłać do Urzędu Gminy Sanok:

– za pośrednictwem poczty,

– przez platformę ePUAP,

– na adres e-mail: rg@gminasanok.pl

– lub zostawić w skrzynce podawczej przed wejściem do Urzędu Gminy Sanok.

W przypadku pytań informacji udziela referat Rolnictwa, Leśnictwa, Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tel. (13) 46 56 552

 

 

Pliki do pobrania