Logo Gminy Sanok

4 Maja: Dzień Strażaka

Ocena 0/5

Drodzy Strażacy!
Druhny i Druhowie,


W imieniu całej społeczności Gminy Sanok pragniemy wyrazić najgłębsze słowa uznania i podziękowania za Waszą heroiczną i ofiarną służbę, oddaną całym sercem społeczności lokalnej.
Każdego dnia stajecie w obliczu niebezpieczeństw, gotowi na każde wezwanie, by oddać wszystko dla ratowania życia i mienia innych.
W tym szczególnym Dniu życzymy Wam dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.
Niech Wasza determinacja i odwaga zawsze bezpiecznie prowadzą Was w działaniach.


Jesteście prawdziwymi Bohaterami!

 

Wójt Gminy Sanok  Anna Hałas
Zastępca Wójta Paweł Wdowiak
Przewodniczący Rady Gminy Sanok Tadeusz Wojtas

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności