Logo Gminy Sanok

27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego

Ocena 0/5

Dziś obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego, który przypomina nam o ważnym momencie w historii naszego kraju, czyli o pierwszych wolnych wyborach do rad gmin w 1990 roku. Był to początek zmian, dzięki którym samorządy otrzymały możliwość samodzielnego decydowania o kierunkach rozwoju swoich miejscowości oraz sprawach ważnych dla mieszkańców.

Samorząd to jednak nie tylko przepisy, zadania i realizowane inwestycje. To przede wszystkim ludzie - zaangażowani, odpowiedzialni i otwarci na potrzeby innych, którzy każdego dnia swoją pracą, doświadczeniem i troską o dobro wspólne budują lokalną społeczność oraz wpływają na jej rozwój.  

Z okazji tego święta składamy Państwu serdeczne podziękowania za codzienny trud, zaangażowanie i pracę na rzecz naszych lokalnych społeczności. Życzymy dużo zdrowia, nieustającej energii, satysfakcji z podejmowanych działań oraz pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niech każdy dzień przynosi poczucie spełnienia i przekonanie, że wspólnie tworzymy miejsce przyjazne mieszkańcom – naszą „małą Ojczyznę” Gminę Sanok.

Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak
Przewodniczący Rady Gminy Roman Zapotoczny

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności