Logo Gminy Sanok

Alarm! Nadchodzi susza hydrologiczna

Ocena 0/5

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydał alarmujące ostrzeżenie o nadchodzącej tzw. suszy hydrologicznej, która zagraża zlewnią położonym we wschodniej części województwa podkarpackiego.

W związku ze zbliżającymi się upałami i panującą suszą  apelujemy o ograniczenie lub zrezygnowanie z podlewania ogródków i trawników, napełniania basenów czy mycia samochodów.

Woda z wodociągu powinna być używana jedynie do celów spożywczych i higienicznych mieszkańców oraz zwierząt gospodarczych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności