Logo Gminy Sanok

Drodzy mieszkańcy przypominamy o terminowych wpłatach za gospodarowanie odpadami

Ocena 0/5

Referat Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Sanok przypomina mieszkańcom, iż opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy uiszczać za każdy kwartał roku, zgodnie z obowiązującymi terminami płatności tj.

  • rata I –  płatna do 15 marca (obejmuje miesiące: styczeń, luty, marzec);
  • rata II – płatna do 15 maja (obejmuje miesiące: kwiecień, maj, czerwiec);
  • rata III – płatna do 15 września (obejmuje miesiące: lipiec, sierpień, wrzesień);
  • rata IV – płatna do 15 listopada (obejmuje miesiące: październik, listopad, grudzień).
 
UWAGA!
  1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, do osób niestosujących się do tego obowiązku zostaną wysłane upomnienia wzywające do uregulowania należności.
  2. Prosimy mieszkańców Gminy Sanok o terminowe wpłaty, a także zweryfikowanie dokonania wcześniejszych płatności, w celu uniknięcia obciążenia kosztami ewentualnego upomnienia czy w konsekwencji prowadzenia postępowania egzekucyjnego, będącego wynikiem niedopełnienia powyższych obowiązków.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności