Logo Gminy Sanok

Gmina Sanok otrzymała prawie 8 mln zł dofinansowania w ramach II edycji Rządowego Programu "Polski Ład"

Ocena 0/5
Niezmiernie miło nam poinformować, iż Gmina Sanok pozyskała prawie 8 milionów złotych dofinansowania w ramach II edycji Rządowego Funduszu POLSKI ŁAD: Programu Inwestycji Strategicznych. W ramach otrzymanych środków zostaną zrealizowane dwa zadania:
  1. Poprawa infrastruktury edukacyjnej w Gminie Sanok –„Przebudowa wraz z rozbudową Szkoły Podstawowej w Prusieku". Pozyskana kwota dofinansowania to 4 999 850, 00 zł
  2. Poprawa infrastruktury sportowej na terenie Gminy Sanok –„Modernizacja istniejących stadionów piłkarskich w miejscowościach Niebieszczany i Strachocina”.Pozyskana kwota dofinansowania to 2 999 150, 00 zł.
 
Serdecznie dziękujemy
Panu Ministrowi Michał Cieślak oraz Posłom na Sejm Piotr Uruski, Piotr Babinetz, Zbigniew Chmielowiec  za okazane wsparcie i pomoc w pozyskaniu powyższych środków.
 
 
grafika dofinansowanie POLSKI ŁAD II edycja - infrastruktura edukacyjna
grafika dofinansowanie POLSKI ŁAD II edycja - infrastruktura sportowa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności