Logo Gminy Sanok

Gmina Sanok partnerem tegorocznego 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku!

Ocena 0/5

Jest nam miło poinformować, że w tegorocznej 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Gmina Sanok miała swój udział i dwukrotnie dołożyła pomocną cegiełkę!

W dniu finału tj. 30 stycznia br. m.in. na terenie naszej gminy odbył się I Rajd Ziemi Sanockiej. Ta dwudniowa impreza została zorganizowana przez Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno. Gmina Sanok zabezpieczała odcinek w miejscowości Prusiek, gdzie odbyły się dwukrotnie próby sportowe uczestników.

I RAJD ZIEMI SANOCKIEJ 29-30.01

 1Rajd Ziemi Sanockiej

Natomiast na terenie miasteczka galicyjskiego w skansenie, Gmina Sanok wystawiła swoje stoisko z domowymi wypiekami (ciasteczka kruche i pierniki) wykonane przez KGW w Wujskiem. Mamy nadzieję, że nasz udział w 30. finale WOŚP przyczynił się choć w niewielkim stopniu do zasilenia tegorocznej, ogromnej WOŚP-owej skarbonki, a za rok znów gramy w pomaganie! 

 

Galeria zdjęć

DSC_0001-scaled DSC_0006-scaled DSC_0007-scaled DSC_0008-scaled DSC_0009-2-scaled DSC_0011-scaled DSC_0026-1-scaled DSC_0028-1-scaled DSC_0029-1-scaled DSC_0030-1-scaled DSC_0057-2-scaled DSC_0062-scaled DSC_0063-scaled DSC_0066-scaled DSC_0067-scaled DSC_0069-scaled
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności