Logo Gminy Sanok

Gmina Sanok kolejny raz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Sanoku!

Ocena 0/5

Siema ludzie wielkiego serca! Gmina Sanok MELDUJE GOTOWOŚĆ do udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Wujskiem, przygotowaliśmy dla Was ponad 300 sztuk pierników! Jesteśmy pewni, że w zamian wypełnicie po brzegi wszystkie WOŚP-owe puszki :)    
Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 29 stycznia na Rynek Galicyjski w Skansenie. Bądźcie tam razem z nami! RAZEM POMAGAMY! 

Galeria zdjęć

Gmina Sanok kolejny raz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Sanoku! 4 Gmina Sanok kolejny raz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Sanoku! 3 Gmina Sanok kolejny raz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Sanoku! 2 Gmina Sanok kolejny raz zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Sanoku! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności