Logo Gminy Sanok

Kolejna umowa na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Gminie Sanok podpisana!

Ocena 0/5

W dniu 4 września br. Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak podpisał umowę na realizację inwestycji pn. "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Hłomczy, Kostarowcach, Pisarowcach" w zakresie części 2 zamówienia tj. „Poprawa efektywności energetycznej budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Kostarowce”. Wykonawcą robót jest firma „FBT STALFRED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”, z siedzibą w Sanoku, ul. Kazimierza Lipińskiego 86, 38-500, Sanok. 

Zakres zaplanowanych prac obejmuje:

  • Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
  • Montaż rolet zewnętrznych zaciemniających,
  • Termomodernizację ścian zewnętrznych zarówno w starej, jak i nowej części budynku (w tym docieplenie, malowanie, wymianę parapetów, obróbki blacharskie oraz montaż nowych opraw oświetleniowych zewnętrznych),
  •  Instalacja odgromowa,
  • Dostosowanie budynku dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
  • Montaż pompy ciepła – klimatyzacja z funkcją chłodzenia i grzania oraz wentylacji z odzyskiem ciepła,
  • System zarządzania energią (automatyczna regulacja temperatury)
  • Magazyn energii elektrycznej ~10,5kW
  • Wymianę falownika instalacji fotowoltaicznej na hybrydowy
  • Zastosowanie systemu zarządzania energią (automatyczna regulacja temperatury),
  • Montaż przyłącza i urządzeń sieci internetowej,
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych (rowerów i hulajnóg)

 

Całkowity koszt zadania wynosi 1 028 781,18 zł, a termin realizacji to grudzień 2025 r.
 

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

 

logotypy unia europejska

 

 

Galeria zdjęć

Kolejna umowa na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Gminie Sanok podpisana! 5 Kolejna umowa na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Gminie Sanok podpisana! 4 Kolejna umowa na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Gminie Sanok podpisana! 3 Kolejna umowa na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Gminie Sanok podpisana! 2 Kolejna umowa na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Gminie Sanok podpisana! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności