Logo Gminy Sanok

Defibrylator AED ratujący życie na budynku OSP w Dobrej!

Ocena 0/5

Drodzy mieszkańcy Dobrej! Z wielką radością informujemy Was, iż dzięki hojnym sercom naszych darczyńców oraz dużej pomocy i zaangażowaniu Pani Sołtys udało nam się osiągnąć nasze zamierzenie jakim było zakup Defibrylatora AED ratującego ludzkie życie. Urządzenie to znajduję się na zewnątrz remizy i służy w razie nagłej potrzeby każdemu!
Dodatkowo informujemy, że dzięki pomocy Gminy Sanok udało nam się uzyskać znaczną część funduszy na monitoring całego obiektu, za którego montaż dziękujemy firmie GAMMA Electronics.
Kolejną nowością u nas jest usprawnienie systemu alarmowania,dzięki któremu to Państwowa Straż Pożarna uruchamia syrenę w momencie otrzymania zgłoszenia o zagrożeniu.

"Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,że tylko to wszystko, co robimy dla innych jest tym, co naprawdę warto robić" Carroll Lewis

Dziękujemy firmom i osobom prywatnym za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do sukcesu naszego zamierzenia:

  • Mienie wiejskie wsi Dobra
  • Kruszgeo
  • Pass Polska
  • Drummonds
  • Transprzęt
  • Grosar
  • Trans-Drew Tadeusz Popiel
  • Dawid Popiel z Hłomczy
  • Marek Giżycki
  • Marek Sarama
  • Stanisław Rajtar

źródło: OSP Dobra

Galeria zdjęć

Defibrylator AED ratujący życie na budynku OSP w Dobrej!  4 Defibrylator AED ratujący życie na budynku OSP w Dobrej!  1 Defibrylator AED ratujący życie na budynku OSP w Dobrej!  2 Defibrylator AED ratujący życie na budynku OSP w Dobrej!  3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności