Logo Gminy Sanok

„Niepodległość jest w nas - świętujmy ją razem!” Uroczystość w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach

Ocena 0/5

Dzisiaj (12 listopada br.), w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. To szczególna data w polskim kalendarzu upamiętniająca 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach zaborów. W uroczystości szkolnej wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście tj. Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak, Sekretarz Gminy Sanok Agnieszka Marszałek, Dyrektor SAPO w Urzędzie Gminy Sanok Anna Liszka oraz Główna księgowa SAPO Iwona Fabian.
Obchody rozpoczęto od krótkiej inscenizacji, po której wszyscy zebrani zostali wezwani do odśpiewania Hymnu. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów szkoły. Młodzi artyści zaprezentowali przedstawienie słowno-muzyczne, które przeniosło widzów w czasy zaborów i trudnej drogi Polaków do odzyskania niepodległości. Po przedstawieniu, głos zabrała dyrektor szkoły Danuta Kozimor, która podziękowała wszystkim za udział w wydarzeniu. Święto Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach było pięknym przypomnieniem o sile polskiego ducha, o naszej historii i tradycji. 

 

Galeria zdjęć

"Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 50 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 49 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 48 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 47 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 46 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 45 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 44 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 43 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 42 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 41 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 40 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 39 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 38 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 37 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 36 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 35 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 34 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 33 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 32 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 31 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 30 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 29 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 28 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 27 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 26 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 25 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 24 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 23 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 22 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 21 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 20 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 19 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 18 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 17 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 16 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 15 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 14 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 13 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 12 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 11 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 10 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 9 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 8 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 7 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 6 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 5 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 4 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 3 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 2 "Niepodległość jest w nas - świętujemy ją razem" w Szkole Podstawowej w Niebieszczanach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności