Logo Gminy Sanok

Podpisano umowę na kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Niebieszczanach

Ocena 0/5

Niebawem ruszy IV etap budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Niebieszczany! Wójt Paweł Wdowiak wraz z kierownikiem referatu inwestycji Łukaszem Mendyką podpisali dziś (08.05.2024 r.) umowę z wykonawcą tj. konsorcjum firm "MF-BUD Michał Falger” oraz "Zakład Budowlano-Instalacyjny Grzegorz Falger" na realizację ww. inwestycji.
Zadanie obejmuje budowę sieci grawitacyjnej wraz z przyłączami o łącznej długości prawie 5 km. Termin realizacji to listopad bieżącego roku. Całkowita wartość inwestycji wynosi ponad 1 800 000,00 zł. 

Galeria zdjęć

Podpisano umowę na kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Niebieszczanach 5 Podpisano umowę na kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Niebieszczanach 4 Podpisano umowę na kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Niebieszczanach 3 Podpisano umowę na kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Niebieszczanach 2 Podpisano umowę na kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w Niebieszczanach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności