Logo Gminy Sanok

Szkoły Podstawowe w Srogowie Górnym i Niebieszczanach uczciły obchody Święta Niepodległości

Ocena 0/5

Dziś w Szkołach Podstawowych w Srogowie Górnym oraz w Niebieszczanach odbyły się uroczyste akademie z okazji nadchodzącego Narodowego Święta odzyskania Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali piękne wiersze i pieśni patriotyczne, w których nie zabrakło wzruszających słów o miłości do Polski, symbolach narodowych i dumie z bycia Polakiem.  

W uroczystościach uczestniczył Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak, Zastępca Wójta Agnieszka Marszałek oraz Dyrektor SAPO Anna Liszka, którzy z uznaniem podziękowali uczniom, nauczycielom i dyrektorom szkół za przygotowanie pięknych obchodów i za pielęgnowanie pamięci o tak ważnym dla nas wszystkich święcie. Te wyjątkowe spotkania przypomniały, że wolność i niepodległość są wartościami, o które warto i należy dbać każdego dnia.

Galeria zdjęć

batch_P1081092 batch_P1081093 batch_P1081102 batch_P1081104 batch_P1081106 batch_P1081107 batch_P1081109 batch_P1081116 batch_P1081119 batch_P1081121 batch_P1081123 batch_P1081127 batch_P1081129 batch_P1081133 batch_P1081134 batch_P1081135 batch_P1081141 batch_P1081142 batch_P1081144 batch_P1081147 batch_P1081153 batch_P1081154 batch_P1081157 batch_P1081158 batch_P1081164 batch_P1081167 batch_P1081168 batch_P1081169 batch_P1081172 batch_P1081179 batch_P1081181 batch_P1081183 batch_P1081184 batch_P1081192 batch_P1081196 batch_P1081197 batch_P1081198 batch_P1081200 batch_P1081203 batch_P1081208 batch_P1081209 batch_P1081210 batch_P1081211 batch_P1081219 batch_P1081221 batch_P1081232 batch_P1081234 batch_P10811099 DSC02023 DSC02024 DSC02026 DSC01998 DSC01999 DSC02000 DSC02001 DSC02002 DSC02017 DSC02018 DSC02020 DSC02022 DSC02010 DSC02011 DSC02013 DSC02015 DSC02004 DSC02005 DSC02008
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności