Logo Gminy Sanok

Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Pisarowcach wzięły udział w konkursie „Strofy o Ojczyźnie”

Ocena 0/5

W dniu 17 listopada br. odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników konkursu „Strofy o Ojczyźnie”, który odbył się 10 listopada w Domu Sokoła w Sanoku. W konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku wiersze o treści patriotycznej recytowało 56 uczennic i uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu sanockiego.

Nasze uczennice Amelia Wanielista z kl.5 oraz Emilia Rosa z kl.7 wspaniale reprezentowały naszą szkołę. W klasyfikacji końcowej Amelka zdobyła III MIEJSCE i została nagrodzona pamiątkowym medalem, dyplomem, bonem pieniężnym o wartości 60 zł oraz nagrodą książkową, a Emilia uplasowała się na 12 miejscu. Przy tak dużej konkurencji sukces naszych dziewczyn jest tym cenniejszy.

Szczegóły o konkursie:

 https://www.sokolsanok.pl/aktualnosc/wyniki-konkursu-38-pt-dom-sokola-architekura-

Galeria zdjęć

255812411_1583887021944102_2941059563217479494_n 255922699_845831322763212_6415773019552248193_n 256924318_1323347358098707_6984487602703369433_n 257325321_197902795833939_7732267008284906407_n 257486329_375233051054623_7551697007629608686_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności