Logo Gminy Sanok

Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana!

Ocena 0/5

W dniu 7 grudnia br. Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz ze Skarbnikiem Gminy Agnieszką Haduch, w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie podpisały umowę na realizację ekologicznego projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat".
Głównym celem ww. projektu jest wzrost świadomości mieszkańców Gminy Sanok w zakresie przeciwdziałania emisjom gazów cieplarnianych i wywołanych nimi zmian klimatycznych, a także edukacja w zakresie ich łagodzenia i dostosowania do ich skutków.
Dotację w kwocie 109 209,12 zł pozyskano w ramach naboru konkursowego Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej współfinansowanego ze środków NFOŚiGW. Wkład własny Gminy Sanok wynosi 12 143,35 zł. Termin realizacji projektu do 30 czerwca 2024 r.

            logo Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej     

Galeria zdjęć

Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 6 Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 1 Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 2 Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 7 Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 4 Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 5 Umowa na realizację projektu pn. "Stwórzmy klimat na dobry klimat" już podpisana! 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności