Logo Gminy Sanok

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zaprasza do udziału w konkursie "Rewitalizacja w mojej gminie"

Ocena 0/5

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego organizuje Konkurs plastyczny pn. „Rewitalizacja w mojej gminie”. Konkurs ma na celu upowszechnienie w środowisku dzieci, młodzieży i seniorów wiedzy z zakresu rewitalizacji oraz rozwijanie umiejętności obserwacji najbliższego otoczenia poprzez dostrzeganie zmian powstałych w gminie dzięki prowadzonym działaniom rewitalizacyjnym.

  • Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej.
  • Temat i zakres pracy konkursowej powinien mieć ścisły związek z rewitalizacją oraz obejmować teren gminy, w której mieszka uczestnik konkursu.
  • Prace powinny być wykonane samodzielnie. 
  • Uczestnikiem konkursu może być osoba, która jest uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej oraz seniorzy (60+) z terenu gmin, które posiadają lokalny albo gminny plan rewitalizacji (LPR/GPR).

 

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie (załącznik). 

Wszelkie informacje o konkursie na stronie internetowej www.podkarpackie.pl - zakładka Dla Mieszkańców/Gospodarka i Przedsiębiorczość/Rewitalizacja/konkurs plastyczny.

 

Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody!

 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28 kwietnia 2023 r. przesłać pracę wykonaną samodzielnie przez uczestnika konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Rewitalizacja_w_mojej_gminie_plakat

źródło: https://www.podkarpackie.pl/index.php/gospodarka/rewitalizacja/informacje/konkurs-plastyczny-rewitalizacja-w-mojej-gminie-2

 

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności