Logo Gminy Sanok

W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek

Ocena 0/5

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach kształcą nawyki żywieniowe już od najmłodszych lat. Mając na uwadze zdrowe, ekologiczne i pozbawione oprysków plony, zadbaliśmy o wyhodowanie ich samodzielnie. Uczniowie klas 1-3 zadbali o powstanie ogródka warzywnego. To doskonały sposób na edukację ekologiczną w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Dzieci biorą udział w opiece nad ogrodem tj. prowadzą obserwację naturalnego cyklu wzrostu roślin, podlewają oraz pielą grządki na miarę swoich możliwości. Praca w ogrodzie przynosi radość i zadowolenie. Pracując wspólnie z rówieśnikami, uczy współpracy oraz współdziałania. Miejmy nadzieję, że te czynności zachęcą uczniów do zdrowego odżywiania. Dumni ogrodnicy już wypatrują pierwszych plonów i czekają na zbiory!

 

źródło: SP Niebieszczany

Galeria zdjęć

W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 15 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 14 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 13 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 12 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 11 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 10 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 9 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 8 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 7 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 6 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 5 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 4 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 3 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 2 W Szkole Podstawowej w Niebieszczanach powstał Eko-Ogródek 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności