Logo Gminy Sanok

WILCZY BILET - kampania społeczna

Ocena 0/5

Pomysłodawcami kampanii społecznej „Wilczy bilet” są: Beata Krupianik - działaczka społeczna na rzecz zwierząt, prezeska fundacji „Karuna”, Dorota Sumińska - weterynarz, propagatorka dobrego traktowania zwierząt oraz Rafał Przybył - burmistrz miasta Wieruszów, społecznik. 

Udostępnij ten spot w swoich SoMe. Wierzymy, że im więcej ludzi zobaczy „Wilczy bilet”, tym mniej zwierząt skończy przywiązanych do drzewa.
W spocie udział wzięli: Joanna Szczepkowska Piotr Adamczyk Karolina Szymczak Paulina Gałązka Olga Sarzyńska Marcin Sztabiński oraz Janina, Józefina, Bernard Twórcy: Rafał Przybył Wawrzyniec Kostrzewski Wojciech Suleżycki Antoni Gołowacz Karol Piechocki Jacek Tokarski Kamil Dzyr Paweł Piernik Katarzyna Czaja Katarzyna Bocian Michał Dymowski Patryk Basiak Łukasz Borys Daniel Wielgórski Jakub Motylewski PSM Franciszek Barciś Bartosz Taras Piotr Jabłoński Grzegorz Gutkowski Kamil Sajewicz Maciej Taras Katarzyna Rybska Alicja Sajewicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności