Logo Gminy Sanok

Wyróżnienie dla uczennicy SP w Pisarowcach za udział w XVIII Festiwalu Piosenki "Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie"

Ocena 0/5

10 i 11 czerwca br. w Klubie Górnik w Sanoku odbył się XVIII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej im. ks. Tomasza Grzywny "Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie" organizowany przez sanocką Farę. W zmaganiach konkursowych rywalizowało 40 wykonawców w różnych kategoriach od  A do E. Szkołę Podstawową oraz miejscowość Pisarowce reprezentowała Emilka Rosa uczennica klasy 8, która wystąpiła w pierwszym dniu (10.06) jako jedna z 12 osób w kategorii C kl. IV-VIII SP, śpiewając dwa utwory: "Dziewczyna z granatem " oraz "Jego miłość".  Wykonaniem drugiego  utworu  zakwalifikowała się do kolejnego etapu i w drugim dniu festiwalowym (tj. 11.06) ponownie wystąpiła na scenie sanockiego Górnika zdobywając wyróżnienie oraz dyplom i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

Fotorelacja z całego konkursu https://fara.sanok.pl/2023/06/spiewajmy-bogu-i-ojczyznie-2/ 

źródło: tekst i zdjęcia nadesłane p. Edyta Bielak

Galeria zdjęć

Wyróżnienie dla uczennicy SP w Pisarowcach za udział w XVIII Festiwalu Piosenki "Śpiewajmy bogi i Ojczyźnie" 2 Wyróżnienie dla uczennicy SP w Pisarowcach za udział w XVIII Festiwalu Piosenki "Śpiewajmy bogi i Ojczyźnie" 4 Wyróżnienie dla uczennicy SP w Pisarowcach za udział w XVIII Festiwalu Piosenki "Śpiewajmy bogi i Ojczyźnie" 3 Wyróżnienie dla uczennicy SP w Pisarowcach za udział w XVIII Festiwalu Piosenki "Śpiewajmy bogi i Ojczyźnie" 5 Wyróżnienie dla uczennicy SP w Pisarowcach za udział w XVIII Festiwalu Piosenki "Śpiewajmy bogi i Ojczyźnie" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności