Logo Gminy Sanok

Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów

Ocena 0/5

6 listopada br. Gmina Sanok podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na dofinansowanie zadania pn. „Usuwanie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Sanok”. Dzięki pozyskanej dotacji w wysokości 20 000 zł, możliwe będzie bezpieczne usunięcie i unieszkodliwienie 87 ton odpadów zawierających azbest, co przyczyni się do poprawy stanu środowiska i bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy. Całkowita wartość zadania wynosi 50 000 zł. 

 

logo Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie

Galeria zdjęć

Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów 6 Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów 5 Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów 4 Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów 3 Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów 2 Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności