Gmina Sanok walczy z azbestem! Rusza program usuwania szkodliwych materiałów
6 listopada br. Gmina Sanok podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na dofinansowanie zadania pn. „Usuwanie wyrobów azbestowych z terenu Gminy Sanok”. Dzięki pozyskanej dotacji w wysokości 20 000 zł, możliwe będzie bezpieczne usunięcie i unieszkodliwienie 87 ton odpadów zawierających azbest, co przyczyni się do poprawy stanu środowiska i bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy. Całkowita wartość zadania wynosi 50 000 zł.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!