Logo Gminy Sanok

Jednostka OSP Niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki!

Ocena 0/5

Początek tygodnia rozpoczynamy od doskonałych wieści! 20 maja br. (poniedziałek) Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak wraz z prezesem OSP Niebieszczany Grzegorzem Klechą odebrali z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla promesę na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Niebieszczany. Kwota dofinansowania w wysokości 849 978 zł pochodzi z Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.
To kolejna jednostka OSP na naszym terenie, której gotowość bojowa w ostatnim czasie znacznie wzrosła. Dzięki nowemu pojazdowi, strażacy będą mogli szybciej i skuteczniej reagować na zagrożenia, co jest kluczowe dla ochrony życia i mienia naszych mieszkańców.

Całkowita wartość pojazdu wynosi 1 244 975 zł, pozostałe środki stanowią wkład własny Gminy Sanok.



logotypy fundusze europejskie

Galeria zdjęć

Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 7 Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 6 Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 5 Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 4 Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 3 Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 2 Jednostka OSP niebieszczany otrzyma nowy wóz strażacki! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności