Logo Gminy Sanok

1 czerwca- Dzień Dziecka

Ocena 0/5

Z okazji przypadającego dziś Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom, a szczególnie najmłodszym mieszkańcom Gminy Sanok
składamy najcieplejsze i najserdeczniejsze życzenia. 
Niech każdy dzień przynosi Wam radość, mnóstwo uśmiechu oraz beztroską zabawę, która sprawia, że świat staje się piękniejszy.
Życzymy dużo zdrowia, spełnienia dziecięcych marzeń, niezwykłych przygód i przyjaźni, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie. 

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

                            życzą:

Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak
Przewodniczący Rady Gminy Roman Zapotoczny

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności