Rusza III etap budowy remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wujskiem. Umowa podpisana!
Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak podpisał dziś umowę z Firmą Usługową „PBA” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana III Sobieskiego 21 w Sanoku na realizację zadania pn. „Budowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Wujskie (etap III)”.
W ramach zawartej umowy wykonane zostaną roboty budowlane tj. wykonanie ścian poddasza oraz konstrukcji i pokrycia dachu. Ponadto, zakres prac obejmuje montaż okien i bram wjazdowych, a także wykonanie przyłącza elektrycznego oraz instalacji wewnętrznej i odgromowej. Realizacja tego etapu inwestycji pozwoli na osiągnięcie stanu surowego zamkniętego budynku, co stanowi kolejny ważny krok w budowie nowej remizy strażackiej.
Wartość podpisanej umowy wynosi 458 359,50 zł brutto. Zgodnie z jej zapisami wykonawca zrealizuje zadanie w terminie 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy, tj. do 1 listopada 2026 roku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!