1 czerwca- Dzień Dziecka
Z okazji przypadającego dziś Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom, a szczególnie najmłodszym mieszkańcom Gminy Sanok
składamy najcieplejsze i najserdeczniejsze życzenia.
Niech każdy dzień przynosi Wam radość, mnóstwo uśmiechu oraz beztroską zabawę, która sprawia, że świat staje się piękniejszy.
Życzymy dużo zdrowia, spełnienia dziecięcych marzeń, niezwykłych przygód i przyjaźni, które będą towarzyszyć Wam przez całe życie.
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!
życzą:
Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak
Przewodniczący Rady Gminy Roman Zapotoczny


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!