Logo Gminy Sanok

Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku

Ocena 0/5

W ostatnich latach przybywa nam seniorów, którzy przynoszą ze sobą bogate doświadczenie życiowe i chęć uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach. Również w Prusieku takich nie brakuje, dlatego nie mogliśmy przegapić "Dnia Seniora", który odbył się 30 września br. w Wiejskim Domu Kultury. 
Wydarzenie było inicjatywą pań z KGW Prusiek, które nie szczędziły wysiłków, aby tego wieczoru zapewnić uczestnikom niezapomniane przeżycia zarówno muzyczne, jak i kulinarne.
Mieszkańcy Prusieka i okolic przybyli do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Na scenie zaprezentowały się Panie z KGW Prusiek. Swoim humorystycznym, śpiewno-tanecznym występem wprawiły wszystkich zebranych w dobry nastrój i uśmiech. Następnie popłynęły gorące życzenia dla seniorów od zaproszonych gości m.in. Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka oraz Pełnomocnika ds.Kół Gospodyń Wiejskich w Biurze Powiatowym ARiMR w Sanoku Ewy Miciak. Po życzeniach cała sala odśpiewała gromkie "sto lat". 
Seniorzy pokazali, że wciąż mają w sobie wiele wigoru i chęci do aktywnego spędzania czasu, licznie ruszając na parkiet bawiąc się i tańcząc.
"Dzień Seniora" w Wiejskim Domu Kultury w Prusieku był nie tylko okazją do zabawy i świętowania, ale także wyrazem wdzięczności i szacunku dla seniorów, którzy wnoszą wiele do życia społeczności lokalnej. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do aktywności, wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim czerpania radości z życia.

Galeria zdjęć

Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 34 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 33 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 32 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 31 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 30 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 29 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 28 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 27 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 26 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 25 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 24 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 23 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 22 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 21 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 20 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 19 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 18 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 17 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 16 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 15 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 14 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 13 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 12 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 11 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 10 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 9 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 8 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 7 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 6 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 5 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 4 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 3 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 2 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności