Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
26°C

Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku

Ocena 0/5

W ostatnich latach przybywa nam seniorów, którzy przynoszą ze sobą bogate doświadczenie życiowe i chęć uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach. Również w Prusieku takich nie brakuje, dlatego nie mogliśmy przegapić "Dnia Seniora", który odbył się 30 września br. w Wiejskim Domu Kultury. 
Wydarzenie było inicjatywą pań z KGW Prusiek, które nie szczędziły wysiłków, aby tego wieczoru zapewnić uczestnikom niezapomniane przeżycia zarówno muzyczne, jak i kulinarne.
Mieszkańcy Prusieka i okolic przybyli do Wiejskiego Domu Kultury, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Na scenie zaprezentowały się Panie z KGW Prusiek. Swoim humorystycznym, śpiewno-tanecznym występem wprawiły wszystkich zebranych w dobry nastrój i uśmiech. Następnie popłynęły gorące życzenia dla seniorów od zaproszonych gości m.in. Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka oraz Pełnomocnika ds.Kół Gospodyń Wiejskich w Biurze Powiatowym ARiMR w Sanoku Ewy Miciak. Po życzeniach cała sala odśpiewała gromkie "sto lat". 
Seniorzy pokazali, że wciąż mają w sobie wiele wigoru i chęci do aktywnego spędzania czasu, licznie ruszając na parkiet bawiąc się i tańcząc.
"Dzień Seniora" w Wiejskim Domu Kultury w Prusieku był nie tylko okazją do zabawy i świętowania, ale także wyrazem wdzięczności i szacunku dla seniorów, którzy wnoszą wiele do życia społeczności lokalnej. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do aktywności, wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim czerpania radości z życia.

Galeria zdjęć

Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 34 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 33 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 32 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 31 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 30 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 29 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 28 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 27 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 26 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 25 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 24 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 23 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 22 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 21 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 20 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 19 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 18 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 17 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 16 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 15 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 14 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 13 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 12 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 11 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 10 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 9 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 8 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 7 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 6 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 5 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 4 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 3 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 2 Wiek to tylko liczba! Dzień Seniora w Prusieku 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.