Logo Gminy Sanok

To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie!

Ocena 0/5

15 listopada br. w Wiejskim Domu Kultury w Mrzygłodzie mieszkańcy miejscowości uczcili dwie wyjątkowe okazje - Dzień Seniora oraz piątą rocznicę istnienia ich ukochanego Klubu Seniora. Ten wyjątkowy Jubileusz nie mógłby się odbyć bez udziału równie wyjątkowych gości m.in. Wójta Gminy Sanok Anny Hałas, Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Wojtasa, Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka, Skarbnika Gminy Agnieszki Haduch, Radnych Gminy Sanok Bogusławy Kaczmarskiej i Zdzisława Biegi, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Agnieszki Pastuszak, kierowników referatów UG Sanok, kierowników jednostek podległych tj. Domu Pomocy Społecznej w Raczkowej Anny Mozoły i Ośrodka Wsparcia Dziennego w Raczkowej Jolanty Błaszczak wraz z uczestnikami Ośrodka, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gminie Sanok Edyty Dziadosz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrej Anny Kornasiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie Anny Tymoczko, proboszcza parafii Mrzygłód ks. Pawła Pelca, sołtysa Mrzygłodu Jana Sitarza, a także wielu przyjaciół i sympatyków Klubu. 
Jubileuszowe świętowanie rozpoczął występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie. We wzruszającym, patriotycznym przedstawieniu oddali hołd Bohaterom walki o wolność i niepodległość Polski. Następnie przyszła pora na naszych Jubilatów- seniorów, którzy nie tylko porwali publiczność do wspólnego śpiewu, ale też podzielili się swoimi wspomnieniami z początków funkcjonowania Klubu oraz jego znaczenia w ich życiu. Były to chwile pełne wzruszeń, śmiechu i wzajemnej wdzięczności. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego wszyscy uczestnicy mogli delektować się pysznymi potrawami, tańczyć przy muzyce minionych lat i marzyć o kolejnych latach wspólnego działania. Na ręce kierowniczki Klubu pani Danuty Rajcy, dla wszystkich Seniorów zaproszeni goście złożyli serdeczne życzenia oraz upominki.
Wczorajsze obchody były nie tylko okazją do świętowania, ale też podkreślenia ważnej roli seniorów w społeczności oraz znaczenia miejsc takich jak Klub Seniora w budowaniu wspólnoty. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i czerpania radości ze wspólnych spotkań. 

Galeria zdjęć

To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 48 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 47 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 46 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 45 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 44 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 43 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 42 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 41 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 40 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 39 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 38 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 37 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 36 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 35 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 34 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 33 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 32 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 31 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 30 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 29 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 28 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 27 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 26 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 25 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 24 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 23 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 22 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 21 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 20 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 19 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 18 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 17 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 16 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 15 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 14 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 13 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 12 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 11 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 10 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 9 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 8 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 7 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 6 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 5 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 4 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 3 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 2 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności