Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
25°C

To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie!

Ocena 0/5

15 listopada br. w Wiejskim Domu Kultury w Mrzygłodzie mieszkańcy miejscowości uczcili dwie wyjątkowe okazje - Dzień Seniora oraz piątą rocznicę istnienia ich ukochanego Klubu Seniora. Ten wyjątkowy Jubileusz nie mógłby się odbyć bez udziału równie wyjątkowych gości m.in. Wójta Gminy Sanok Anny Hałas, Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Wojtasa, Zastępcy Wójta Pawła Wdowiaka, Skarbnika Gminy Agnieszki Haduch, Radnych Gminy Sanok Bogusławy Kaczmarskiej i Zdzisława Biegi, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Agnieszki Pastuszak, kierowników referatów UG Sanok, kierowników jednostek podległych tj. Domu Pomocy Społecznej w Raczkowej Anny Mozoły i Ośrodka Wsparcia Dziennego w Raczkowej Jolanty Błaszczak wraz z uczestnikami Ośrodka, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gminie Sanok Edyty Dziadosz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrej Anny Kornasiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie Anny Tymoczko, proboszcza parafii Mrzygłód ks. Pawła Pelca, sołtysa Mrzygłodu Jana Sitarza, a także wielu przyjaciół i sympatyków Klubu. 
Jubileuszowe świętowanie rozpoczął występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie. We wzruszającym, patriotycznym przedstawieniu oddali hołd Bohaterom walki o wolność i niepodległość Polski. Następnie przyszła pora na naszych Jubilatów- seniorów, którzy nie tylko porwali publiczność do wspólnego śpiewu, ale też podzielili się swoimi wspomnieniami z początków funkcjonowania Klubu oraz jego znaczenia w ich życiu. Były to chwile pełne wzruszeń, śmiechu i wzajemnej wdzięczności. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego wszyscy uczestnicy mogli delektować się pysznymi potrawami, tańczyć przy muzyce minionych lat i marzyć o kolejnych latach wspólnego działania. Na ręce kierowniczki Klubu pani Danuty Rajcy, dla wszystkich Seniorów zaproszeni goście złożyli serdeczne życzenia oraz upominki.
Wczorajsze obchody były nie tylko okazją do świętowania, ale też podkreślenia ważnej roli seniorów w społeczności oraz znaczenia miejsc takich jak Klub Seniora w budowaniu wspólnoty. To wydarzenie pokazało, że wiek nie jest przeszkodą do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i czerpania radości ze wspólnych spotkań. 

Galeria zdjęć

To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 48 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 47 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 46 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 45 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 44 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 43 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 42 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 41 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 40 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 39 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 38 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 37 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 36 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 35 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 34 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 33 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 32 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 31 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 30 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 29 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 28 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 27 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 26 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 25 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 24 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 23 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 22 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 21 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 20 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 19 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 18 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 17 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 16 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 15 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 14 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 13 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 12 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 11 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 10 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 9 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 8 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 7 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 6 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 5 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 4 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 3 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 2 To już 5 lat Klubu Seniora w Mrzygłodzie! 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.