Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 12 lipca 2024
Imieniny: Jan, Wera, Brunon
deszcz
31°C

Wykaz części nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę, oznaczonej działką nr 130/15, położonej w obrębie Załuż

Ocena 0/5

WÓJT GMINY SANOK

woj. podkarpackie

RGN.6845.32.2023                                                                                                                                                                                                         Sanok, dnia 2 sierpnia 2023 roku

 

WYKAZ

Działając na podstawie art. 30 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2023r. poz. 40 ze zm.), art. 13 ust 1 i art. 25 ust. 1 i ust. 2, art. 35 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2023 r. poz. 344 ze zm.), Uchwały Rady Gminy Sanok nr LXV/511/2023 z dnia  26 czerwca 2023 roku,  Zarządzenia Wójta Gminy Sanok Nr 181/2023 z dnia 1 sierpnia 2023r,

 

Wójt Gminy Sanok

podaje do publicznej wiadomości wykaz niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Sanok, przeznaczonej do oddania w dzierżawę na cele rolnicze, w trybie bezprzetargowym,  na okres 4 lat:

 

Położenie nieruchomościWojewództwo: podkarpackie,  Jednostka ewidencyjna: Gmina Sanok, Obręb: ZAŁUŻ

Nr działki / Powierzchnia: Część nieruchomości oznaczonej działką nr 130/15. Powierzchnia: 1,5000 ha (RIVb 0,0100 ha, RV 0,2040 ha, RIIIb 1,2860 ha)

Księga wieczysta nr: KS1S/00046720/7

Opis nieruchomości/Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania: Działka położona w zachodniej części miejscowości Załuż, w otoczeniu terenów użytkowanych rolniczo. Teren działki płaski o korzystnym ukształtowaniu. Dla działki brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Cena wywoławcza rocznego czynszu dzierżawnego: 500 zł (słownie: pięćset zł, 00/100). Czynsz zwolniony z podatku VAT na podstawie § 3 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (Dz.U. z 2020 r. poz. 1983 ze zm.). Czynsz dzierżawny będzie podlegał raz w roku, ze skutkiem na dzień 1 stycznia danego roku, waloryzacji o dodatni wskaźnik zmian cen skupu podstawowych produktów rolnych z II półrocza poprzedniego roku kalendarzowego, ogłaszany w drodze obwieszczenia przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w Monitorze Polskim.

Termin wnoszenia opłat: Czynsz dzierżawny płatny jednorazowo z góry do dnia 31 października każdego roku kalendarzowego                                

Uwagi: Dzierżawca, prócz czynszu będzie zobowiązany uiszczać podatki i inne ciężary związane z przedmiotem dzierżawy oraz ponosić koszty ubezpieczenia obowiązkowego.

Obciążenia / Zobowiązania, których przedmiotem jest  nieruchomość: Brak

 

Wykaz wywiesza się na okres 21 dni w siedzibie Urzędu Gminy Sanok, w Sanoku przy ulicy Kościuszki 23 oraz zamieszcza się na stronach internetowych Gminy Sanok, a informację o wywieszeniu tego wykazu podaje się do publicznej wiadomości przez ogłoszenie w prasie lokalnej.  Szczegółowe informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać w Urzędzie Gminy Sanok, Sanok ul. Kościuszki 23, pokój nr 510, w godz. 7.30 – 15.30, tel.: (13) 46 56 552.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.