8 maja- Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
Wszystkim Pracownikom bibliotek gminnych i nie tylko, składamy dziś najserdeczniejsze życzenia!
Dziękujemy za pasję, zaangażowanie oraz tworzenie przestrzeni do spotkań z literaturą i drugim człowiekiem. To dzięki Wam biblioteki są miejscem, gdzie książki naprawdę „żyją”, inspirują, łączą pokolenia i rozwijają wyobraźnię.
W tym szczególnym Dniu życzymy wdzięcznych czytelników, niekończącej się energii i satysfakcji z tego, co robicie. Niech wszystkie biblioteki tętnią życiem, radością i dobrym słowem!
Wójt Gminy Sanok Paweł Wdowiak
Przewodniczący Rady Roman Zapotoczny


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!