Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
7°C

Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej

Ocena 0/5

18 października br. przyjęliśmy kolejnych pierwszoklasistów do społeczności szkolnej w Gminie Sanok. Tym razem nowi uczniowie zasilili szeregi filialnej Szkoły Podstawowej w Czerteżu. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez dyrektor szkoły Panią Beatę Fedyń wszystkich zebranych uczniów starszych klas, rodziców, a także dyrektor SAPO w Urzędzie Gminy Sanok Annę Liszkę. W pierwszej części nasi mali bohaterowie błysnęli talentem i zdobytą już wiedzą. Znajomość przepisów ruchu drogowego, pięknie zaśpiewane piosenki, przyjaźń i koleżeństwo w grupie rówieśniczej to dowód, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole. Po wspaniale przygotowanym przedstawieniu nastąpiła druga część akademii. Najpierw nasi podekscytowani pierwszoklasiści złożyli ślubowanie. Pięknie i jednogłośnie obiecali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie Pani dyrektor symbolicznym ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia, po czym wręczyła legitymacje uczniowskie, pamiątkowe dyplomy oraz prezenty edukacyjne. Na pamiątkę tego wyjątkowego momentu dzieci otrzymały także słodkie upominki od rodziców, pamiątkowe medale od nauczycieli, zaś w imieniu Wójta Anny Hałas, Dyrektor SAPO Anna Liszka wręczyła plecaczki pełne odblaskowych gadżetów, które zapewnią im bezpieczeństwo w drodze do szkoły.
Naszej "szóstce wspaniałych" życzymy powodzenia w nowej roli ucznia! Niech nauka będzie dla Was wspaniałą przygodą pozwalającą poznawać świat i odkrywać jego uroki.

 

Zakup kompletów odblaskowych (opasek, breloków, worków/plecaków na buty, saszetek na telefon, kamizelek pełnych oraz typu V) dla uczniów klas pierwszych został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie w ramach Programu RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka – edycja 2023 oraz prowadzonej kampanii „Daj się zobaczyć na drodze”. 

Galeria zdjęć

Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 51 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 50 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 49 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 48 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 47 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 46 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 45 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 44 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 43 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 42 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 41 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 40 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 39 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 38 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 37 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 36 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 35 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 34 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 33 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 32 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 31 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 30 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 29 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 28 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 27 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 26 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 25 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 24 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 23 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 22 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 21 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 20 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 19 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 18 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 17 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 16 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 15 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 14 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 13 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 12 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 11 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 10 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 9 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 8 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 7 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 6 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 5 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 4 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 3 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 2 Filialna Szkoła Podstawowa w Czerteżu pasowała nowych uczniów klasy pierwszej 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.