Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 23 lutego 2024
Imieniny: Romana, Izabela, Damian
deszcz
7°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Już 03 czerwca ruszamy tropem solnych skarbów! Zapraszamy na Quest w Tyrawie Solnej "Historia solą przyprawiana"

Ocena 0/5

 

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych z terenu gminy Sanok do udziału w grze terenowej (QUEST)
w ramach realizacji projektu "Historia solą przyprawiana".

03 czerwca 2023 r. w Tyrawie solnej (okolice źródełka warzelnia) 
w godzinach 11:00-15:00. 


Uczestnicy gry plenerowej będą poszukiwać legend, opowieści i wskazówek, szukając magicznych kryształów i mikstur związanych z solą. Dodatkowo zostaną poproszeni o rozwiązanie zagadek dotyczących przyrody, dziedzictwa kulturowego, znajomość zwyczajów, tradycji, rzemiosła, gwar ludowych, walorów przyrodniczych, tropów zwierząt. Sukcesywnie rozwiązywane zadania doprowadzą uczestników do mety, gdzie w kufrze ukryta zostanie pieczęć solna jako potwierdzenie pokonania całej trasy... ale to nie wszystko!

Najlepsi poszukiwacze otrzymają atrakcyjne nagrody, a dla tych, którym szczęście nie dopisze przewidujemy nagrody pocieszenia.

Dodatkowo liczne atrakcje i zabawy dla dzieci prowadzone przez studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego!
Na zakończenie wszystkich uczestników zapraszamy na poczęstunek regeneracyjny w postaci kiełbasek z grilla!

 

Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020. 

 

quest_TYRAWA_SOLNA_03-06-2023_(877_x_1251) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.