Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu RAZEM BEZPIECZNIEJ

Ocena 0/5

Dzięki dofinansowaniu z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie w ramach "Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka – edycja 2023", Gmina Sanok realizuje projekt pn. "Zwiększenie bezpieczeństwa na terenie Gminy Sanok poprzez montaż monitoringu w miejscach publicznych".  
Jednym z założeń projektu jest przeprowadzenie kampanii informacyjno – promocyjnej pod hasłem „Jak dobrze mieć sąsiada”.

W ramach kampanii został wydrukowany mini poradnik w formie ulotki dotyczący głównych zasad i metod skutecznego zabezpieczenia mienia np. przed włamaniami, kradzieżami czy oszustwami. Pobudzanie sąsiedzkich zachowań samopomocowych i wzmacnianie znaczenia więzi społecznych jest szczególnie ważne w stosunku do osób samotnych, niesamodzielnych, niepełnosprawnych czy w podeszłym wieku bez względu na płeć. Kampania wspiera wzajemną pomoc i kooperatywę sąsiedzką, która jest najlepszym „monitoringiem” szczególnie w lokalnych, małych społecznościach.

Sąsiedzka serdeczność i pomoc to skarb – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Wspomniane ulotki dostępne są na każdym piętrze Urzędu Gminy Sanok, a w najbliższym czasie zostaną także rozdystrybuowane wśród seniorów za pośrednictwem podległych jednostek tj. Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej w Raczkowej oraz Klubu Seniora w Mrzygłodzie.

logotypy projektu razem bezpieczniej

"Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań - RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka - edycja 2023".

Galeria zdjęć

Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 7 Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 6 Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 5 Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 4 Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 3 Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 2 Kampania informacyjno – promocyjna „Jak dobrze mieć sąsiada” w ramach realizacji projektu 'RAZEM BEZPIECZNIEJ' 1

Pliki do pobrania:

ULOTKA front "Jak dobrze mieć sąsiada"
Format: pdf, 202.78 kB
ULOTKA tył "Jak dobrze mieć sąsiada"
Format: pdf, 289.9 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.