Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
pochmurno
27°C

Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta

Ocena 0/5

W dniu 10 czerwca br. miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Klimatyczny Storytelling", zorganizowanego w celu promowania świadomości ekologicznej wśród młodzieży. Był to ostatni konkurs przeprowadzony w ramach realizacji projektu pn. „Stwórzmy klimat na dobry klimat” współfinansowanego ze środków NFOŚiGW w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Celem konkursu było włączenie dzieci i młodzieży w działania na rzecz ochrony klimatu, włączenie mieszkańców w proces realizacji działań zmierzających do zwrócenia uwagi na zmieniające się warunki klimatyczne, aktywizację mieszkańców gminy Sanok i powiatu sanockiego.

Konkurs podzielono na dwie kategorie wiekowe: młodszą (kl. I-IV) oraz starszą (kl. V-VIII). Zadaniem uczestników konkursu w obu kategoriach było stworzenie storytellingu czyli krótkiej historii o zmianach klimatycznych, a następnie ciekawe jej opowiedzenie wskazując na swoje przemyślenia, zmagania i poczynione przez siebie kroki. 

Konkurs trwał od 05.04.2024 r. do 13.05.2024 r. W grupie młodszej złożono 6 prac, a komisja konkursowa przyznała po trzy równorzędne miejsca I, II i III. Natomiast w grupie starszej złożono 15 prac i przyznano miejsca I, II, III oraz wyróżnienia.

Komisja konkursowa po raz kolejny miała bardzo duży problem z wyłonieniem laureatów. Prace cechowała niezwykła pomysłowość wykonania oraz dojrzałość w rozumieniu tematu konkursu. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie dla laureatów zostały ufundowane ze środków NFOŚiGW oraz środków Gminy Sanok. Natomiast nagrody pocieszenia dla wszystkich pozostałych uczestników ufundowała Gmina Sanok oraz WFOŚiGW w Rzeszowie. 

Wszystkim laureatom gratulujemy, a dyrektorom szkół oraz gronu pedagogicznemu dziękujemy za pomoc w realizacji konkursu.

 

 

 

logo narodowy fundusz ochrony środowiska i gospodarki wodnej

Projekt realizowany w ramach naboru konkursowego Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej współfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Galeria zdjęć

Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 37 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 36 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 35 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 34 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 33 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 32 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 31 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 30 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 29 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 28 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 27 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 26 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 25 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 24 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 23 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 22 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 21 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 20 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 19 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 18 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 17 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 16 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 15 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 14 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 13 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 12 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 11 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 10 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 38 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 8 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 7 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 6 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 5 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 4 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 3 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 2 Międzyszkolny konkurs „KLIMATYCZNY STORYTELLING” rozstrzygnięty! Nagrodzeni odebrali nagrody z rąk Wójta 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.