Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
13°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan!

Ocena 0/5

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach kolejny raz potwierdziła swoją klasę w środowisku unihokeja szkolnego, najpierw wygrywając finał wojewódzki, a następnie deklasując rywalki w Mistrzostwach Polski.
25 kwietnia 2022 r. w Kamieniu odbył się  Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt, podczas którego bezkonkurencyjne okazały się reprezentantki Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach. 6 godzin zmagań, 17 spotkań i 39 strzelonych bramek. To tylko suche fakty. Emocji panujących na boisku w Kamieniu nie da się opisać. Do zawodów przystąpiło 9 najlepszych drużyn Podkarpacia, wyłonionych wcześniejszymi turniejami. W ostatnim meczu nasze reprezentantki trafiły na niepokonaną do tej pory drużynę z SP 1 Żurawica, wygrywając 2:0 udowodniły komu należy się tytuł mistrzyń Podkarpacia!
Zwycięstwo w finale wojewódzkim upoważniło Niebieszczany do reprezentowania Podkarpacia w zawodach ogólnopolskich w Elblągu.
W dniach 3-5 czerwca 2022 roku uczennice Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach  zagrały w XXVII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku” w Elblągu, który był zarazem Mistrzostwami Polski Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Drużyna wystąpiła w składzie: Natalia Hac, Ewa Kądziołka, Maja Rolnik, Amelia Koczera, Zuzanna Adamowska, Martyna Kuc, Gracja Gacek, Wiktoria Mołczan, Zuzanna Pałys, opiekun - Pan Wacław Borowy. W turnieju wzięło udział 15 najlepszych drużyn, wyłonionych wcześniej podczas Finałów Wojewódzkich. Mimo ogromnej konkurencji dało się zauważyć, jak forma dziewcząt rośnie z każdym kolejnym meczem. Jednak w walce o wejście do czwórki najlepszych zespołów, zabrakło odrobinę szczęścia, jedna wygrana i jeden remis okazały się niewystarczające.

Wywalczenie ostatecznie 6 miejsca w turnieju jest bez wątpienia wielkim sukcesem. Gratulujemy serdecznie!

Galeria zdjęć

Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 32 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 31 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 30 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 29 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 28 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 27 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 26 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 25 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 24 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 23 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 22 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 21 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 20 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 19 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 18 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 17 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 16 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 15 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 14 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 13 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 12 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 11 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 10 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 9 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 8 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 7 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 6 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 5 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 4 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 3 Mistrzostwa Polski z udziałem unihokeistek z Niebieszczan! 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.