Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna"

Ocena 0/5

09 listopada 2023 r. w kościele parafialnym w Niebieszczanach, po wieczornej mszy świętej odbyła się piękna, podniosła uroczystość. Wieczornica patriotyczna poświęcona obchodom Narodowego Święta Niepodległości została przygotowana przez nauczycieli i uczniów tamtejszej szkoły podstawowej. Oprócz licznie zgromadzonych mieszkańców i sympatyków szkoły, swoją obecnością zaszczycili także zaproszeni goście m.in. Poseł na Sejm RP Piotr Uruski, Zastępca Wójta Gminy Sanok Paweł Wdowiak, radni Rady Gminy Sanok Krzysztof Skoczołek i Daniel Niemczyk, przewodnicząca KGW Niebieszczany Danuta Cyganik, przedstawiciele zarządu OSP Niebieszczany na czele z prezesem Grzegorzem Klechą, a także Poczet Sztandarowy OSP Niebieszczany.
Młodzi artyści we wzruszającej poezji, pieśni i muzyce wprowadzili wszystkich w niezwykły i wyjątkowy czas refleksji i zadumy. W skupieniu i wspólnym przeżywaniu historycznych chwil, zgromadzona społeczność oddała hołd Bohaterom, którzy walczyli o wolną Ojczyznę. Modlitwa, patriotyczne pieśni i wspomnienie losów Polski wytworzyły wzruszającą i podniosłą atmosferę. Po oficjalnej części w kościele, zgromadzeni przeszli pod pobliski krzyż upamiętniający poległych za wolność mieszkańców Niebieszczan, gdzie wspólną modlitwą, złożeniem biało-czerwonych wiązanek kwiatów i zapaleniem zniczy zakończono obchody uroczystości.

Galeria zdjęć

Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 49 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 48 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 47 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 46 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 45 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 44 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 43 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 53 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 42 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 41 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 40 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 39 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 38 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 37 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 36 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 35 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 34 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 33 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 32 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 31 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 30 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 29 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 28 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 27 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 26 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 25 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 24 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 23 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 22 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 21 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 20 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 19 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 17 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 16 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 15 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 14 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 60 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 59 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 58 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 18 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 54 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 61 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 57 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 56 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 55 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 13 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 12 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 11 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 10 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 9 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 8 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 4 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 7 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 6 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 5 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 2 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 3 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 1 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 52 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 51 Niebieszczany dla Niepodległej! Wieczornica patriotyczna pn. "Ojczyzna w sercach się zaczyna" 50
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.