Podsumowanie Gminnych Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych 2025
Miniony weekend obfitował w liczne uroczystości i wydarzenia. Jednym z nich niewątpliwie były niedzielne (7 lipca) Gminne Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Falejówce, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sanok Pawła Wdowiaka. Młodzi adepci pożarnictwa z siedmiu drużyn tj. OSP Hłomcza, OSP Falejówka I, OSP Falejówka II, OSP Kostarowce, OSP Raczkowa, OSP Sanok - Olchowce i OSP Wujskie stanęło do rywalizacji w trzech konkurencjach: musztrze grupowej, sztafecie pożarniczej oraz rozwinięciu bojowym.
Po zaciętych bojach, przy głośnym wsparciu licznie przybyłych kibiców, ostatecznie na podium uplasowały się kolejno:
- OSP Falejówka I
- OSP Hłomcza
- OSP Falejówka II
Wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary z rąk Wójta Gminy Sanok Pawła Wdowiaka, Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku bryg. Floriana Semenowicza, Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP w Sanoku Daniela Bielaka oraz Komendanta Gminnego ZOSP RP w Sanoku Rafała Cecuły.
Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników oraz opiekunów i trenerów, którzy wspierali Was w tym trudnym procesie przygotowawczym. Długie godziny spędzone na treningach, litry wylanego potu, każda minuta skupienia i nauki nowych umiejętności pokazują, jak bardzo jesteście zaangażowani i zdeterminowani, by być jak najlepsi. Energia, którą wnieśliście na zawody, była po prostu nie do zatrzymania! Nieważne, jaki był wynik – dla nas wszyscy jesteście mistrzami!
Fotogaleria: Zuzanna Tomczewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!