Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 05 marca 2024
Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
pochmurno
9°C

Przetarg na zakup samochodu specjalnego pożarniczego STAR

Ocena 0/5

 

Ogłoszenie

Wójt Gminy Sanok zaprasza do składania ofert na zakup następującego pojazdu:


Marka:
                                                 STAR
Model pojazdu:                                 244
Rok produkcji:                                  1979
Pojemność/moc silnika:              6842ccm/110kW(150KM)
Rodzaj zabudowy:                          pożarniczy
VIN:                                                        04887
RSA                                                        55791
Wskazanie drogomierza              18325 km
Rodzaj samochodu: Samochód specjalny pożarniczy

Pojazd posiada aktualne badania techniczne do końca marca 2023 r. oraz ubezpieczenie do stycznia 2024 r.

Oferty z ceną zakupu należy złożyć do dnia 07 marca 2023 r. do godz.11.00 w sekretariacie Urzędu Gminy Sanok, ul. Kościuszki 23, 38-500 Sanok (II piętro, pok. nr 201) lub przesłać pocztą. Ofertę należy umieścić w nieprzejrzystej zabezpieczonej kopercie oznaczonej w następujący sposób:

„Oferta na zakup samochodu Star pożarniczy”

Minimalna cena zakupu 6 000,00 zł brutto.

W przypadku złożenia ofert cenowo równorzędnych oferenci poproszeni zostaną o złożenie ofert z ostatecznie proponowaną ceną zakupu.

Pojazd można obejrzeć w miejscowości Hłomcza nr 1, do dnia 7 marca 2023 r. w godzinach 9.00-15.00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr kom. 695 862 366, z osobą która jest uprawniona do oględzin z oferentami.
Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 7 marca 2023 r. w UG Sanok (IV piętro, pok. nr. 401) o godz. 11:30. Niezwłocznie po otwarciu ofert na stronie internetowej w zakładce OGŁOSZENIA-PRZETARGI (podzakładka PRZETARGI) zostanie zamieszczona informacja z sesji otwarcia.

Zastrzegamy sobie możliwość unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

 

Galeria zdjęć

Przetarg na zakup samochodu specjalnego pożarniczego STAR 3 Przetarg na zakup samochodu specjalnego pożarniczego STAR 2 Przetarg na zakup samochodu specjalnego pożarniczego STAR 1

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie samochód specjalny pożarniczy STAR
Format: pdf, 864.06 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.