Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
11°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Realizujemy kolejne działania w ramach projektu RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka

Ocena 0/5

Trwa realizacja kolejnych działań w ramach projektu pn. "Zwiększenie bezpieczeństwa na terenie Gminy Sanok poprzez  montaż monitoringu w miejscach publicznych" w ramach "Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024".
21 listopada br. odbyła się pierwsza z pięciu zaplanowanych wycieczek do Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych. Uczniowie klas 7 i 8 Szkół Podstawowych z Kostarowiec, Pisarowiec i Strachociny mieli okazję porozmawiać z psychologiem i wychowawcą, którzy na co dzień pracują z osadzonymi. Funkcjonariusze opowiedzieli młodzieży o realiach więziennego życia zarówno z perspektywy więźniów, jak i pracowników. Uświadomili także, czym grozi i jakie konsekwencje niesie za sobą łamanie prawa i jak trudnym doświadczeniem jest pobyt w więzieniu. Na koniec uczniowie zostali oprowadzeni po zakładzie specjalnie przygotowaną, bezpieczną dla nich trasą. 
We wtorek 22 listopada br. w sali narad Urzędu rozpoczęły się zajęcia szkoleniowe z zakresu pierwszej pomocy, przeznaczone łącznie dla 50-ciu osób (2 grupy po 25 osób). W trakcie kursu uczestnicy poznali m. in. podstawy prawne związane z udzielaniem pierwszej pomocy, zasady resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz działania defibrylatora, tamowania krwotoków wewnętrznych i zewnętrznych, postępowania przy omdleniach, utracie przytomności, zadławieniach, astma, padaczka, cukrzyca czy zawał, a także zagadnienia związane z zatruciem pokarmowym, użądleniem, pogryzieniem, poparzeniami, odmrożeniami oraz porażeniem prądem.Po zakończonym kursie wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty. Kolejne szkolenie dla drugiej, 25-osobowej grupy już w najbliższy piątek 24 listopada. Równolegle, w ramach realizacji projektu RAZEM BEZPIECZNIEJ trwa także montaż monitoringu na terenie 10-ciu miejscowości Gminy Sanok.  

logo razem bezpieczniej

"Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań - RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka - edycja 2023".

Galeria zdjęć

Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (1) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (2) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (3) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (4) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (5) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (6) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (7) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (8) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (9) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (10) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (11) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (12) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (13) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (14) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (15) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (16) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (17) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (18) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (19) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (20) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (21) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (22) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (23) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (24) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (25) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (26) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (27) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (28) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (29) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (30) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (31) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (32) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (33) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (34) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (35) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (36) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (37) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (38) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (39) Szkolenie z pierwszej pomocy 22 listopada 2023 - Grupa pierwsza (40) fot. Szkoła Podstawowa KOSTAROWCE (1) fot. Szkoła Podstawowa KOSTAROWCE (2) fot. Szkoła Podstawowa KOSTAROWCE (3) fot. Szkoła Podstawowa KOSTAROWCE (4) fot. Szkoła Podstawowa KOSTAROWCE (5) fot. Szkoła Podstawowa PISAROWCE (1) fot. Szkoła Podstawowa PISAROWCE (2) Montaż monitoringu Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym; fot. Metrosan ( (3) Montaż monitoringu Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym; fot. Metrosan ( Montaż monitoringu Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym; fot. Metrosan (1) Montażmonitoringu orlik w TREPCZY; fot. Metrosan (1) Montażmonitoringu orlik w TREPCZY; fot. Metrosan (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.