Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
26°C

Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie

Ocena 0/5

W kwietniu br. rozpoczęto prace związane z rozbudową, nadbudową i przebudową budynku OSP Mrzygłód. To pierwszy etap prac, który obejmuje wykonanie fundamentów, ścian i stropu budynku.
Obecnie remiza jest budynkiem jednokondygnacyjnym mieszczącym pomieszczenia garażowe, świetlicę oraz sanitariaty. Po zakończeniu zaplanowanych prac obiekt będzie budynkiem dwukondygnacyjnym. Parter zostanie rozbudowany o umywalnię, sanitariaty oraz dodatkową komunikację stanowiącą połączenie z nową dwukondygnacyjną częścią garażową. Na poddaszu zaś zlokalizowana zostanie świetlica dla strażaków. Po zakończeniu robót Ochotnicy zyskają budynek o całkowitej powierzchni użytkowej ok. 230 m (parter + poddasze). Termin realizacji przypada na drugą połowę września 2024 r. Całkowita wartość inwestycji to 215 600 zł.

Galeria zdjęć

Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 14 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 13 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 12 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 11 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 10 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 9 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 8 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 7 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 6 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 5 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 14 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 3 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 2 Rozpoczęto prace przy rozbudowie remizy OSP w Mrzygłodzie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.