Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
pochmurno
7°C

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu"

Ocena 0/5

W ramach projektu o nazwie „Stwórzmy klimat na dobry klimat” w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej współfinansowanego ze środków NFOŚiGW w szkołach podstawowych naszej gminy został przeprowadzony drugi konkurs pn.:”GŁOS KLIMATU.” 
Celem konkursu było zdobywanie wiedzy z dziedziny ekologii i ochrony środowiska, a w szczególności znaczenia postępujących zmian klimatycznych, obciążenia dla środowiska naturalnego, jakie niosą za sobą inwestycje oddziaływujące negatywnie na środowisko naturalne, znaczenia flory i fauny dla ochrony klimatu i środowiska.
Konkurs podzielono na dwie kategorie wiekowe: młodszą (kl. I- IV) oraz starszą (kl. V- VIII). W pierwszej kategorii wiekowej należało wykonać plakat w formacie A3, dowolną techniką i przy użyciu dostępnych materiałów (kredki, farby, plastelina, kolorowy papier, włóczka itd.) przedstawiający obciążenia dla środowiska naturalnego, jakie niosą za sobą inwestycje oddziaływujące negatywnie na środowisko naturalne lub znaczenie flory i fauny dla ochrony klimatu i środowiska. W drugiej kategorii wiekowej należało wykonać przynajmniej 10 własnych zdjęć z dołączonym opisem (wirtualny album). Zdjęcia dotyczyły głównego tematu konkursu. 

Konkurs trwał od 17 października 2023 r. do 12 stycznia 2024 r. W grupie młodszej złożono 30 prac, a komisja konkursowa przyznała po trzy równorzędne miejsca I,II,III oraz wyróżnienia. Natomiast w grupie starszej złożono 16 prac i przyznano miejsca I, II, III oraz wyróżnienia.

Komisja konkursowa po raz kolejny miała bardzo duży problem z wyłonieniem laureatów! Prace cechowała pomysłowość wykonania oraz dojrzałość w rozumieniu tematu konkursu. Wszystkim laureatom gratulujemy, a dyrektorom szkół oraz gronu pedagogicznemu dziękujemy za pomoc w realizacji konkursu.

Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie dla laureatów zostały ufundowane w ramach projektu „Stwórzmy klimat na dobry klimat” ze środków NFOŚiGW oraz środków Gminy Sanok. Natomiast nagrody pocieszenia dla wszystkich pozostałych uczestników zostały ufundowane ze środków WFOŚiGW w Rzeszowie. 

Galeria zdjęć

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 63 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 62 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 62 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 61 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 60 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 59 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 58 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 57 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 56 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 55 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 54 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 53 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 52 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 51 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 50 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 49 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 48 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 47 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 46 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 45 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 44 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 43 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 42 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 41 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 40 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 39 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 38 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 37 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 36 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 35 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 34 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 33 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 32 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 31 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 30 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 29 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 28 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 27 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 26 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 25 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 24 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 23 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 22 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 21 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 20 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 19 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 18 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 17 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 16 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 15 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 14 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 13 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 12 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 11 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 10 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 9 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 7 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 6 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 5 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 4 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 3 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 2 Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu "Głos klimatu" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.