Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
9°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok

Ocena 0/5

24 czerwca (piątek) na placu pod budynkiem Multimedialnego Centrum Edukacyjno-Kulturalnego w Stróżach Małych odbył się pierwszy z czterech seansów kina plenerowego lato 2022 na terenie Gminy Sanok. Widzowie, którzy tłumnie przybyli na piątkowy seans mogli obejrzeć film pt. "Pies" - amerykański komediodramat o przygodzie komandosa Briggs i suczki Lulu, którzy wyruszli w długą i pełną perypetii podróż na pogrzeb swojego przyjaciela. Kolejne projekcje już w lipcu! Serdecznie zapraszamy całe rodziny na familijne kino w plenerze!

 

plakat Cyberuzależnienia #wylogujsieLetnie kino plenerowe 2022 zrealizowano w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Sanok na rok 2022.

Galeria zdjęć

Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 11 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 10 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 9 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 8 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 7 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 6 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 5 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 4 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 3 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 2 Ruszyła letnia trasa kina plenerowego 2022 w Gminie Sanok 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.