Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
deszcz
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca do Ośrodka Wsparcia Dziennego w Raczkowej

Ocena 0/5

Od 07 do 13 listopada 2023 r. potrwa rekrutacja uzupełniająca do Ośrodka Wsparcia Dziennego w Raczkowej. W Ośrodku Seniorzy mają zapewniony 8-godzinny pobyt we wszystkie dni robocze w godzinach 8:00 do 16:00. Oferta obejmuje: 2 posiłki w tym jeden ciepły, transport pomiędzy ośrodkiem a miejscem zamieszkania, usługi opiekuńcze, zajęcia rehabilitacyjne, zajęcia z arteterapii, wsparcie psychologiczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe, wyjścia rekreacyjno-kulturalne.


Kto może zostać uczestnikiem projektu? 

  • osoby zamieszkałe na terenie Gminy Sanok
  • osoby w wieku 60+
  • osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu (na podstawie zaświadczenia lekarskiego)
     

Szczegółowe informacje – warunki i szczegóły dotyczące rekrutacji można uzyskać w Biurze Projektu (Urząd Gminy Sanok – pokój nr 511) pod nr. tel. 13 46 56 580 oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej (pok. nr 106, 107, 108 pod nr tel. 13 46 56 584.

Przyjmowanie zgłoszeń:

  • e-mail: ug_sanok@gminasanok.pl
  • fax: 13 46 56 553
  • pocztą tradycyjną na adres: Gmina Sanok, 38-500 Sanok ul. Kościuszki 23; Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, 38-500 Sanok,  ul. Kościuszki 23
  • osobiście: Biuro Projektu - Urząd Gminy Sanok, 38-500 Sanok ul. Kościuszki 23, pokój nr 511 

 

logotypy fundusze europejskie


  •  

Pliki do pobrania:

REGULAMIN
Format: pdf, 2.5 MB
Formularz rekrutacyjny
Format: pdf, 252.62 kB
Karta oceny formularza
Format: pdf, 146.84 kB
Zaświadczenie lekarskie
Format: pdf, 198.19 kB
Oświadczenie dot. miejsca zamieszkania
Format: pdf, 139.19 kB
Oświadczenie dot. dochodu
Format: pdf, 143.42 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.