Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
pochmurno
12°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie

Ocena 0/5

Trwa budowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Stróżach Wielkich - miejscowości, w której funkcjonowało Państwowe Gospodarstwo Rolne. To już 27-ma z 32-óch miejscowości w Gminie Sanok, która zostanie skanalizowana oraz 12-ta, w której powstaje wodociąg!
W zakresie budowy sieci kanalizacji sanitarnej planowane jest wykonanie kanalizacji grawitacyjnej o długości ponad 1,7 km tłocznej o długości ponad 0,5 km oraz jednej przepompowni ścieków. Natomiast w ramach budowy wodociągu powstanie sieć o długości ponad 2,5 km oraz hydrofornia ze zbiornikiem wody pitnej. Dzięki temu 29 budynków uzyska bezpośredni dostęp do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
Inwestycja realizowana jest dzięki dofinansowaniu ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych- edycja trzecia - PGR w wysokości 1 999 200,00 zł. Zgodnie z umową zawartą w marcu br., całkowita wartość inwestycji wyniesie prawie 2,900 000,00 zł.
Ponadto trwają prace mające na celu skanalizowanie i zwodociągowanie kolejnych miejscowości. Tylko w bieżącym roku zakończono kolejny etap budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowości Niebieszczany, dokończono budowę kanalizacji sanitarnej w miejscowości Mrzygłód, a także zakończono kolejny etap budowy sieci wodociągowej w miejscowości Sanoczek obejmującej część miejscowości Zabłotce i Czerteż. To jeszcze nie wszystko! Równolegle trwają prace projektowe nad budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Lalin oraz prace umożliwiające podłączenie do kanalizacji sanitarnej trzech ostatnich miejscowości w naszej gminie tj. Dębnej, Lisznej i Międzybrodzia. Na wysokim stopniu zaawansowania jest również dokumentacja projektowa dotycząca budowy wodociągu w miejscowościach Wujskie i Pakoszówka.
Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w gminie, to bardzo istotne przedsięwzięcie, które nie tylko przyniesie korzyści mieszkańcom, ale także może mieć ogromny wpływ na rozwój regionu.

Galeria zdjęć

Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 8 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 7 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 6 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 5 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 4 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 3 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 2 Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w miejscowości Stróże Wielkie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.