Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
deszcz
9°C

Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę

Ocena 0/5

Dziś rano (23 lutego br.) w urzędzie odbyło się uroczyste pożegnanie Pana Andrzeja Starościaka - wieloletniego Kierownika Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Gminie Sanok.
Pan Andrzej swoją ścieżkę zawodową w gminie rozpoczął w 1991 r., gdy został dyrektorem Szkoły Podstawowej w Mrzygłodzie. W późniejszych latach był zatrudniony na stanowisku inspektora BHP w tej samej szkole, natomiast od lipca 1994 r. pracował jako inspektor ds. obrony cywilnej i BHP w urzędzie Gminy Sanok. W styczniu 2000 r. został powołany na stanowisko (kierownika) dyrektora SP ZPOZ i tę funkcję pełnił do chwili przejścia na zasłużoną emeryturę. 

Podziękowanie za wieloletnią współpracę, profesjonalizm oraz zaangażowanie w rozwój opieki zdrowotnej na rzecz społeczności Gminy Sanok złożyli Wójt Gminy Sanok Anna Hałas wraz z Zastępcą Pawłem Wdowiakiem, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Wojtas, Skarbnik gminy Agnieszka Haduch, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Edyta Dziadosz oraz Inspektor ds. Kadr Jolanta Serwońska.

Panie Andrzeju! Na progu tego nowego etapu życia życzymy Panu dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i zasłużonego odpoczynku. Niech lata emerytury będą pełne radosnych chwil oraz realizacji pasji i marzeń długo odkładanych na później.

Galeria zdjęć

Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę 1 Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę 2 Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę 5 Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę 6 Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę 4 Wieloletni kierownik SP ZPOZ w Gminie Sanok odszedł na emeryturę 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.