Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
11°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Wyniki naboru wniosków w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

Ocena 0/5

Wójt Gminy Sanok informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków do udzielenia dotacji zakwalifikowane zostały następujące podmioty:  

 1. Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Kosmy i Damiana w Wujskiem;
  zakres prac: prace remontowe w zakrystii oraz budowa ścieżki procesyjnej wokół kościoła pw. Św. Kosmy i Damiana w Wujskiem;

 2. Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Trepczy;
  zakres prac: Remont muru kamiennego wokół kościoła filialnego (byłej cerkwi) pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Trepczy;

 3. Parafia Rzymskokatolicka pw. Wszystkich Świętych w Dudyńcach;
  zakres prac: Konserwacja i restauracja wybranych elementów wyposażenia wnętrza z kościoła p.w. Wszystkich Świętych w Dudyńcach;

 4. Parafia Rzymskokatolicka pw. Rozesłania Apostołów w Mrzygłodzie;
  zakres prac: Konserwacja techniczno-estetyczna fragmentu ikonostasu w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dobrej;

 5. Parafia Rzymskokatolicka pw. Rozesłania Apostołów w Mrzygłodzie;
  zakres prac: Prace konserwatorskie i restauratorskie przy ambonie w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Tyrawie Solnej;

 6. Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Kostarowcach;
  zakres prac: Konserwacja i restauracja Ikonostasu w Kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Kostarowcach;

 7. Parafia Greckokatolicka pw. Przenajświętszej Bogurodzicy i Proroka Eliasza w Hłomczy;
  zakres prac: Prace remontowo-konserwatorskie przy dzwonnicy w Hłomczy – kontynuacja.


Uzasadnienie: 

Wszystkie ww. wnioski zostały złożone w okresie trwania naboru, spełniły wymogi formalne oraz uzyskały pozytywne oceny merytoryczne.   

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.