Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
23°C

Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania

Ocena 0/5

W dniu 22 marca br. odbyła się konferencja inaugurująca wspólny projekt gminy Sanok i Sacurova pn. "Gaszą i Ratują - poprawa zdolności reagowania straży pożarnych z gminy Sanok i Sacurova na zagrożenia powodowane zmianami klimatu". Wydarzenie zgromadziło liczne grono przedstawicieli służb ratowniczych wojewódzkich i powiatowych, samorządowców, mundurowych, strażaków jednostek OSP z terenu Gminy Sanok i Sacurova, a także osoby, które w swojej pracy na co dzień podejmują wyzwania związane z zagrożeniami zmian klimatu.
Podczas konferencji, prelegenci poruszyli szereg istotnych kwestii, w tym organizacji ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu sanockiego, ochrony przeciwpożarowej obiektów drewnianej architektury na przykładzie parku etnograficznego w Sanoku oraz ratownictwa medycznego w działalności Straży Pożarnych. Uczestnicy dowiedzieli się także jakie są najczęstsze przyczyny pożarów w gminie Sačurov, a na koniec poznali odpowiedź na pytanie czy należy obawiać się pożarów instalacji fotowoltaicznych. Omówione tematy wniosły dużo cennej i wartościowej wiedzy, którą partnerzy projektu z pewnością wykorzystają w trakcie realizacji kolejnych działań.

Galeria zdjęć

Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 73 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 72 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 70 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 69 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 68 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 67 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 66 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 65 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 64 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 63 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 62 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 61 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 60 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 59 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 58 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 57 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 56 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 55 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 54 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 53 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 52 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 51 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 50 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 49 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 48 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 47 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 46 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 45 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 44 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 43 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 42 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 41 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 40 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 39 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 38 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 37 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 36 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 35 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 34 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 33 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 32 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 31 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 30 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 29 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 28 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 27 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 26 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 25 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 24 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 23 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 22 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 21 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 20 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 19 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 18 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 17 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 16 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 15 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 14 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 13 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 12 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 11 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 10 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 9 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 8 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 7 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 6 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 5 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 4 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 3 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 2 Za nami konferencja otwierająca projekt "Gaszą i Ratują". Nowa wiedza, innowacyjne działania 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.